Özel Yazılımlarımız

ÖZEL YAZILIMLAR

Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile değişen pazarlama ve reklam anlayışının arttırdığı rekabet savaşında gardınızı almak istemez misiniz? Alanında deneyimli uzman kadromuzla bu savaşta sizin yanındayız.

Size Özel Yazılım

Ekibimiz ile birlikte gereksinim ve isteklerinizi en iyi şekilde analiz ederek ihtiyaçlarınıza en uygun verimliliğinizi arttıracak, zaman ve maliyetten tasarruf etmenizi sağlayacak size özel yazılımlar üretiyoruz. Meg Yazılım, özel yazılım çözümlerini tercih ederek sektörünüzde başarınızı en üst seviyeye yükseltin ve rakiplerinizin önüne geçin.

Web Tabanlı Yazılımlar

Firmanızın iş akışlarını dijital ortama taşımak sektör anlamında iş akışınızın hızlanması, güvenliğinizin artması ve maddi kazanç konularında avantaj sağlar. Meg Yazılım sektördeki paket programların yetersiz kaldığı durumlarda size özel çözümler üretir. Bu bağlamda web tabanlı yazılım kullanımı ile özel verilerinizi en güvenli şekilde depolayabildiğiniz iş akışınız içerisinde her işlemi kendi yöntemlerinizle yönetmeye devam edebileceğiniz bir programa sahip olabilirsiniz.

Mobil Uygulamalar

Günümüzün çok büyük bir kısmında mobil cihazla etkileşim halindeyiz. Bu durum bireylerin günlük işlerinin büyük oranını mobil cihazlar ile çözmek istemelerine sebep oluyor. Bu bağlamda hem bireysel hem kurumsal işlemlerinizin daha hızlı ve güvenilir şekilde ilerlemesi yönünden sizlere avantaj sağlar. Meg yazılım olarak kurumsal ve bireysel mobil uygulama ihtiyaçlarınızda uzman kadromuzla beraber yanındayız. Bilgilerinizi, işinizi veya bireysel hobilerinizi cebinizde taşıyın.

Kurumsal ve Bireysel Web Sitesi

Hızla gelişen teknolojilerle beraber internet dünyasında yer edinmek vazgeçilmez hale gelmiştir. Bu anlamda internet üzerinde web sitesine sahip olmayan veya web sitesi yetersiz kalan firmaların kurumsal kimlikleri zedelenebilmektedir. Sektörler içerisindeki rekabet anlayışının değişmesine sebep olan bu durum, kurumsallığını ve sektördeki yerini korumak isteyen veya bunlara sahip olmayı hedefleyen firmalar tarafından önem arz etmektedir. Meg yazılım olarak kurumsal kimliğinize en uygun şekilde tasarlanmış, tüm cihaz tiplerinde görüntülenip kullanılabilir, SEO kurallarına uygun web sitenizi sizin için yapalım. Web siteniz yayına girdikten sonra Meg Yazılım olarak ürünümüzün ve siz değerli müşterilerimizin yanınızdayız. Bireysel anlamda gereksinim duyduğunuz web site çalışmalarınızda da Meg Yazılım ailesi olarak yanınızdayız. Oluşabilecek sorun eksik veya yardım talebinizde destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Masaüstü Otomasyonları

Meg Yazılım Ailesi olarak firmanız içerisinde istediğiniz; iş akışlarını, iş takiplerini, veri takip ve kontrol sistemlerini, çalışan ve ürün takip sistemlerini otomatikleştirmek için kullanılabileceğiniz masaüstü otomasyonlarını sizlere sunabiliriz.